Produkcja drewnianych ram i opraw do obrazów

Nasza firma zajmuje się profesjonalną produkcją listew ozdobnych oraz ram obrazów. Wyróżniamy się nie tylko wysoką jakością oferowanych produktów, ale przede wszystkim rzetelnym i profesjonalnym kontaktem z klientem, etycznym działaniem w branży oraz stosowaniem ekologicznych technologii produkcji. Warto podkreślić, iż Euro-Rama to wiodący producent ram do obrazów na rynku krajowym i europejskim.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką ofertę do oprawy obrazów, w której są zarówno ramy stylowe, klasyczne, jak i nowoczesne ramy do obrazów wszelkich wymiarów. Warto mieć na uwadze, iż dopasowanie ramy do obrazów stanowi blisko połowę sukcesu w wizualnej prezentacji dzieła, w związku z czym musi być ono zgrane kolorystycznie i wymiarowo (w odpowiedniej proporcji szerokości w stosunku do obrazu).

Szeroki wybór i bogate wzornictwo ram

Ramy drewniane do obrazów możesz zakupić w szerokiej gamie kolorów (od klasycznego brązu, poprzez biel i czerń, odcienie szarości, aż po nietypowe barwy, takie jak niebieski, zielony i czerwony) oraz wymiarów (można je dopasować wedle indywidualnych upodobań: od 12mm aż do 140mm). Nasze ramy do obrazów są wykonywane z najlepszych surowców.

Nie ma lepszej dekoracji niż obrazy w ramach, które są wkomponowane do ogólnego wystroju pomieszczenia. Nasze produkty skierowane są zarówno do osób poszukujących ramki na obraz do salonu, jak i instytucji zajmujących się ekspozycją obrazów w ramach (muzea oraz galerie). Podejmiemy się oprawy obrazu w nietypowych kształtach i wymiarach. Wystarczy skontaktować się z naszym przedstawicielem.